Ի՞նչն է ուժ տալիս փոքրիկ Միշային (տեսանյութ)
Աջակցիր «Ա1+»-ինԱրցախի Հաթերք գյուղում ՝ Ժենգյալով հացի փառատոնին մասնակցում էր երգիչ Միշա Գրիգորյանը ։ Ներկաները՝ մեծ, թե փոքր նրա հետ սկսեցին լուսանկարվել՝ միմյանց հերթ չտալով:
«Ա1+»-ի լրագրողին մի կերպ հաջողվեց երկրպագուներից «պոկել» Միշային և հարցազրույց վերցնել:
Միշայից հետաքրքրվեցինք՝ արտերկրում Արցախը ներկայացնելը ինչպիսի պատասխանատվությո՞ւն է իր համար։
«Ես շատ եմ սիրում իմ երկիրը, նաև սիրում եմ իմ եկիրը ներկայացնել ուրիշ երկրներում»,-ասաց նա։
Ռուսաստանում «Գոլոս» մանկական նախագծում մասնակցելը Միշային մեծ փորձ է տվել: Մեծ տպավորություններով է վերադարձել այնտեղից:
«Այստեղ ինձ շատ լավ դիմավորեցին, ամբողջ քաղաքը ինձ դիմավորեց և ես շատ շնորհակալ եմ իրենց»,- ընդգծեց փոքրիկ ղարաբաղցին:
Հիշեցնեք, որ ռուսական «Գոլոս» նախագծում Միշան ոչ միայն հանդիսատեսի, այլև ժյուրիի անդամների կողմից շատ սիրվեց: Նա ամեն անգամ հիանալի էր ելույթ ունենում: Միշան հասել է մինչև եզրափակիչ փուլ:

Что дает силу маленькому Мише? (видео)
Поддержи А1+!В арцахском селе Атенк, в фестивале Женгялов хац участвовал певец Миша Григорян. Присутствующие – от мала до велика – начали фотографироваться с ним.
Журналисту «А1+» еле удалось “вырвать” у поклонников Мишу и взять интервью.
Поинтересовались у Миши, какая для него ответственность представлять Арцах за рубежом?
“Я очень люблю свою страну, люблю также представлять свою страну в других странах”, - сказал он.
Участие в детском проекте “Голос” в России дало Мише большой опыт. Он вернулся оттуда с большими впечатлениями.
“Здесь меня очень хорошо встретили, весь город встречал меня и я очень им благодарен”, - подчеркнул маленький карабахец.
Напомним, что в российском проекте “Голос” Мишу полюбили не только зрители, но и члены жюри. Он каждый раз великолепно выступал. Миша дошел до финала.