«Ես 6 օրվա ընթացքում սպասում եմ՝ տեսնեմ ինչ իրավիճակներ կփոխվեն իմ մտքում, սրտում». Ն Թուխիկյան (տեսանյութ)
Այսօր հայտնի դարձավ, որ ԱԺ «Իմ քայլը» խմբակցության պատգամավոր Նարինե Թուխիկյանը  հրաժարականի դիմում է ներկայացրել։
Լրագրողների հետ զրույցում նա նշեց, որ 6 օր ժամանակ ունի՝ հրաժարականի իր դիմումը հետ վերցնելու։ Իսկ դիմումը հետ կվերցնի, թե ոչ, մի քանի օրից պարզ կլինի։ Պատգամավորը նշեց, որ կհավաքի իր մտքերը եւ վերջնական կպատասխանի։
Պատասխանելով հարցին, թե խոսակցություններ կան, որ ինքը նշանակվելու է մշակույթի փոխնախարար, Թուխիկյանը նշեց, որ իսկապես նման խոսակցություններ կան, բայց դեռ ժամանակ կա՝ մի քիչ էլ մտածելու։

«Я 6 дней жду, чтобы посмотреть, какие ситуации изменятся в моей голове, в моем сердце»: Н. Тухикян (видео)
Сегодня стало известно, что депутат НС от фракции «Мой шаг» Нарине Тухикян подала заявление об отставке.
В беседе с журналистами она отметила, что у нее есть 6 дней, чтобы забрать свое заявление. А возьмет ли она назад заявление или нет, станет известно через несколько дней. Депутат отметила, что она соберется с мыслями и ответит окончательно.
Отвечая на вопрос о том, что ходят слухи, что она будет назначена замминистра культуры, Тухикян отметила, что действительно такие разговоры есть, но пока есть время еще немного подумать.
«Я 6 дней жду, чтобы посмотреть, какие ситуации изменятся в моей голове, в моем сердце»,- сказала она.