Բերման ենթարկվածներից մեկի ինքնազգացողությունը վատացել է
Ինչպես արդեն տեղեկացրել էինք, որ այսօր Ամուլսարի համար պայքարող ցուցարարները փորձել են փակել Բաղրամյան պողոտան, ինչի հետևանքով բերման է ենթարկվել 6 ցուցարար։
«Ա1+»-ի հետ զրույցում ոստիկանության հասարակայնության հետ կապի և լրատվության վարչությունից հայտնեցին, ցուցարարները վարչական իրավախախտում կատարելու համար են բերման ենթարկվել Արաբկիրի ոստիկանության բաժանմունք։
«Այս պահին բերվածներից մեկի ինքնազգացողությունը վատացել է, բուժօգնությունն են ցուցաբերում, տեղափոխվել է «Սուրբ Գրիգոր Լուսավորիչ» բժշկական կենտրոն, մնացած 5-ը այս պահին բաժնում են»,- ասացին ոստիկանության հասարակայնության հետ կապի և լրատվության վարչությունից։

Самочувствие одного из задержанных ухудшилось
Как уже сообщалось, сегодня демонстранты, борющиеся за Амулсар, перекрыли проспект Баграмяна, вследствие чего были задержаны 6 человек.
В беседе с «А1+» из управления по связям с общественностью и информации полиции сообщили, что демонстранты из-за административного правонарушения были задержаны в Арабкирское отделение полиции.
“В настоящий момент самочувствие одного из задержанных ухудшилось, оказывают медицинскую помощь, перемещен в медицинский центр “Святой Григор Лусаворич”, остальные 5 в настоящее время находятся в отделении”, - сказали из управления по связям с общественностью и информации полиции.