Նախագահ Արմեն Սարգսյանը հանդիպել է Լարիսա Ալավերդյանի, Արման Նավասարդյանի և Արամ Սարգսյանի հետ (տեսանյութ)
Աջակցիր «Ա1+»-ինՀանրապետության նախագահ Արմեն Սարգսյանը շարունակում է խորհրդակցությունները հասարակական-քաղաքական տարբեր ուժերի, մտավորականության ներկայացուցիչների հետ:
Հանրապետության նախագահն այսօր հանդիպում է ունեցել ՀՀ մարդու իրավունքների առաջին պաշտպան, «Ընդդեմ իրավական կամայականության» ՀԿ տնօրեն Լարիսա Ալավերդյանի, նախկին փոխարտգործնախարար, դեսպան Արման Նավասարդյանի և Հայաստանի դեմոկրատական կուսակցության նախագահ Արամ Սարգսյանի հետ:
Հանդիպմանը մտքեր են փոխանակվել ղարաբաղյան խնդրի կարգավորման ներկա փուլի և վերջին զարգացումների շուրջ:
Զրուցակիցներըը մտահոգություն են հայտնել ստորագրված փաստաթղթի, երկրում ստեղծված իրավիճակի առնչությամբ, խոսել միասնական և համախմբված լինելու անհրաժեշտության մասին:

Президент Армен Саркисян встретился с Ларисой Алавердян, Арманом Навасардяном и Арамом Саркисяном (видео)
Президент Армении Армен Саркисян продолжает консультации с представителями различных общественных и политических сил и интеллигенции.
Армен Саркисян 10 ноября встретился с первым защитником прав человека Республики Армения, директором общественной организации «Против судебного произвола» Ларисой Алавердян, бывшим заместителем министра иностранных дел, послом Арманом Навасардяном и председателем Демократической партии Армении Арамом Саркисяном.
Стороны обменялись мнениями о нынешнем этапе урегулирования карабахского конфликта и последних событиях.
Собеседники выразили обеспокоенность подписанным документом, ситуацией в стране и подчеркнули необходимость объединения.