UCOM-ը մասնակցում է «Big Christmas Market» ամենամեծ տոնավաճառ-ցուցահանդեսին
Աջակցիր «Ա1+»-ինԴեկտեմբերի 22-ից 26-ը «Յուքոմ» ընկերությունը մասնակցելու է Կարեն Դեմիրճյանի անվան մարզահամերգային համալիրում կազմակերպված «Big Christmas Market» ամենամեծ տոնավաճառ-ցուցահանդեսին: Ընկերությունը ներկայացված է առանձին տաղավարով, որտեղ այս օրերի ընթացքում հնարավոր կլինի ծանոթանալ և բաժանորդագրվել թե՛ ֆիքսված, թե՛ շարժական կապի ծառայությունները միավորող նոր Unity տարիֆին, ձեռք բերել Xiaomi Redmi 10 սմարթֆոնը, ինչպես նաև խելացի տան համար նախատեսված սարքավորումներ:
«Ուրախ ենք մասնակից լինել այս տոնավաճառ-ցուցահանդեսին գործընկերոջ կարգավիճակով: Մեր տաղավարներում Դուք ոչ միայն կկարողանաք միանալ բոլոր ժամանակների մեր լավագույն առաջարկին՝ Unity տարիֆին, այլև մասնակցել մեգախաղարկությանը և շահել նորագույն Xiaomi Redmi 10 սմարթֆոնը», - նշել է «Յուքոմ» ընկերության գլխավոր տնօրեն Արա Խաչատրյանը։
Նշենք, որ մեգախաղարկության կտրոնն ստանալու համար անհրաժեշտ է նախապես գրանցվել կամ տեղում, կամ էլ կատարել գնում, որից հետո՝ մոտենալ գրանցման հատված, ստանալ մեգախաղարկության մեկ կտրոն, լրացնել այն և գցել վիճակահանության թմբուկի մեջ: Մեգախաղարկության արդյունքները կամփոփվեն ցուցահանդեսի փակմանը՝ դեկտեմբերի 26-ին, ժամը 18:00-ին:

UCOM участвует   в крупнейшей ярмарке-выставке «BIG CHRISTMAS MARKET»
С 22 по 26 декабря Ucom примет участие в крупнейшей ярмарке-выставке «Big Christmas Market», которая пройдет в спортивно-концертном комплексе имени Карена Демирчяна. Компания представлена отдельным павильоном, где в эти дни можно будет ознакомиться и подписаться на новые тарифы Unity, объединившие в себе услуги как фиксированной, так и мобильной связи, можно также приобрести смартфон Xiaomi Redmi 10 и устройства для умного дома.
«Мы рады принять участие в этой выставке-ярмарке в качестве партнера. В наших павильонах Вы сможете не только подключиться к нашему лучшему предложению всех времен – тарифу Unity, но и принять участие в мега-розыгрыше, выиграв новейший смартфон Xiaomi Redmi 10»,- отметил генеральный директор компании Ucom Ара Хачатрян.
Отметим, что для получения купона на мега-розыгрыш необходимо заранее зарегистрироваться либо на месте, либо совершить покупку, подойти к зоне регистрации, получить купон, заполнить его и бросить в барабан. Итоги мега-розыгрыша будут подведены на закрытии выставки 26 декабря в 18:00.