Նոր կինոալիքներ UCOM-ում և լավ լուր UNITY տարիֆի բաժանորդների համար
Աջակցիր «Ա1+»-ին«Յուքոմ» ընկերությունը Ucom հեռուստատեսային ծառայության բոլոր բաժանորդների համար ձեռք է բերել HD որակի երկու՝ «Киносерия» և «Киносвидание» վարկանշային կինոալիքների վերահեռարձակման իրավունքը։
Ավելին, Unity տարիֆի բաժանորդներն այսուհետ կստանան առավելագույն քանակությամբ ալիքներ դիտելու հնարավորություն ոչ միայն հիմնական հեռուստացույցով, այլ փաթեթում ներառված հավելյալ բոլոր հեռուստատեսային սարքերով։
«Այսուհետ մեր հեռուստատեսային ծառայությունից օգտվող Unity տարիֆի բաժանորդերն իրենց հավելյալ հեռուստաէկրաններով կարող են վայելել ոչ թե 139 բազմաժանր հեռուստաալիքների արտադրանքը, այլ հիմնական փաթեթով նախատեսված ամբողջ խմբաքանակը։ Սիրված հաղորդումներն ու ֆիլմերն այսուհետ հասանելի կլինեն ձեր տան ցանկացած անկյունում», - նշել է «Յուքոմ» ընկերության գլխավոր տնօրեն Արա Խաչատրյանը։
Հավելենք, որ «Киносерия» հեռուստաալիքով ցուցադրվում են աշխարհի առաջատար կինոարտադրողների կողմից ստեղծված հեռուստաֆիլմեր՝ պատմական, հոգեբանական և հետաքննական դրամա ժանրերում, իսկ «Киносвидание» հեռուստաալիքը վստահաբար կգոհացնի սիրո պատմություններ և ռոմանտիկ կատակերգություններ նախընտրող բաժանորդներին:

Новые киноканалы Ucom и хорошие новости для абонентов тарифных планов Unity
Ucom приобрела право на ретрансляцию двух HD-каналов для всех абонентов услуги Ucom TV: «Киносерия» и «Киносвидание».
Более того, абоненты тарифа Unity теперь смогут смотреть максимальное количество каналов не только на основном телевизоре, но и на всех дополнительных телевизорах, входящих в пакет.
«Отныне абоненты тарифа Unity, пользующиеся нашим ТВ-сервисом, могут наслаждаться не продукцией 139 разножанровых телеканалов на своих дополнительных телеэкранах, всем предусмотренным основным пакетом. Отныне любимые программы и фильмы будут доступны в любом уголке вашего дома», - заявил генеральный директор Ucom Ара Хачатрян.
Телеканал «Киносерия» показывает телефильмы, созданные ведущими мировыми кинематографистами в жанрах исторической, психологической и детективной драмы, а телеканал «Киносвидание» обязательно понравится подписчикам, предпочитающим любовные истории и романтические комедии.