Սուրեն Պապիկյանը շնորհավորական ուղերձ է հղել Հնդկաստանի պաշտպանության նախարարին
Աջակցիր «Ա1+»-ինՀայաստանի Հանրապետության պաշտպանության նախարար Սուրեն Պապիկյանը շնորհավորական ուղերձ է հղել Հնդկաստանի Հանրապետության պաշտպանության նախարար Ռաջնաթ Սինկհին, որում, մասնավորապես, ասված է.
«Ընդունեք, խնդրեմ, իմ անկեղծ շնորհավորանքները Հնդկաստանի Հանրապետության պաշտպանության նախարարի պաշտոնում վերանշանակվելու կապակցությամբ: Վստահ եմ, որ Ձեր ունեցած փորձն արդյունավետորեն կշարունակեք ներդնել Հնդկաստանի պաշտպանության ամրապնդման գործում:
Թույլ տվեք մաղթել Ձեզ նորանոր ձեռքբերումներ Ձեր այս պատասխանատու պաշտոնում և երախտիքի խոսք հայտնել պաշտպանության բնագավառում երկկողմ համագործակցությանն անձամբ սատարելու և առաջ մղելու համար»։

448099890_797844725831995_7900224869356735515_n
Министр обороны Республики Армения Сурен Папикян направил поздравительное послание министру обороны Республики Индия Раджнату Сингху. В послании говорится:
«Примите, пожалуйста, мои искренние поздравления в связи с переназначением на пост министра обороны Республики Индия. Уверен, что Вы и впредь продолжите эффективно использовать свой опыт в деле укрепления обороны Индии.
Позвольте пожелать Вам новых достижений на этой ответственной должности и выразить благодарность за личную поддержку и продвижение двустороннего сотрудничества в области обороны».