Ucom-ը ուսանողական ծրագիր է անցկացնում ամառային արձակուրդի ընթացքում
Աջակցիր «Ա1+»-ինUcom-ը գործարկել է ուսանողական ծրագիր, որի շրջանակում բուհերի 2-րդ և 3-րդ կուրսերի ուսանողները կարող են արձակուրդի շրջանում պրակտիկա անցնել ընկերությունում։
Ծրագրի շրջանակներում ուսանողները մասնակցելու են մասնագիտական հմտությունների զարգացմանն ուղղված դասընթացների և պրակտիկա են անցնելու ընկերության վաճառքի և սպասարկման գրասենյակներում կամ զանգերի կենտրոնում։
Ծրագրի տևողությունը 1 ամիս է, որի համար սահմանված է խրախուսական պարգևավճար՝ 78.000 դրամ։
«Մեր UGeneration նախագիծը շատ առանձնահատուկ է մեզ համար, քանի որ կապված չէ մեր ամենօրյա գործունեության հետ, այլ թույլ է տալիս շփվել մեր երիտասարդների հետ, որոնք շուտով մուտք են գործելու աշխատաշուկա, ճանաչել նրանց, պատկերացնել, ինչ արժեքներով ու մտածելակերպով աշխատակիցներ են շուտով համալրելու մեր շարքերը։ Մյուս կողմից ուսանողներին այն թույլ կտա պրակտիկ hմտություններ ձեռք բերել, բիզնես մտածելակերպ զարգացնել, մասնագիտական ընտրության հարցում կողմնորոշվել և ոլորտի առաջատար մասնագետների հետ շփվել։ Վստահ եմ, սա շատ փոխշահավետ նախաձեռնություն է», - նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Ծրագրին մասնակցելու համար կարելի է դիմել այստեղ։
Նշենք, որ ծրագիրը հաջողությամբ ավարտելու դեպքում ուսանողները կարող են ստանալ ճկուն գրաֆիկով աշխատանքի առաջարկ։

Ucom проводит программу для студентов в период каникул
Поддержи А1+!Ucom проводит студенческую программу, благодаря которой студенты 2-го и 3-го курсов могут пройти практику в компании в период летних каникул.
В рамках программы студенты пройдут курсы развития профессиональных навыков, после чего смогут пройти практику в офисах продаж и обслуживания или в колл-центре компании.
Продолжительность программы – 1 месяц, по итогам которого для участников предусмотрено поощрительное вознаграждение в размере 78.000 драмов.
«Проект UGeneration для нас занимает особое место, поскольку не связан с нашей каждодневной работой. Он позволяет нам общаться с нашей молодежью, которая вскоре выйдет на рынок труда. Мы получаем возможность знакомиться с ними, составлять представление о том, работники с каким мышлением и ценностями скоро будут пополнять наши ряды. С другой стороны студентам он даст возможность приобретать практические навыки, развивать бизнес-мышление, ориентироваться с выбором профессии, а также общаться с ведущими специалистами сферы. Уверен, это по-настоящему взаимовыгодная инициатива», - сказал генеральный директор компании Ucom Ральф Йирикян.
Подать заявку для участия в программе заявки можно здесь.
Отметим, что студенты, успешно завершившие программу, могут получить предложение о работе с гибким графиком