Վահագն Խաչատուրյանը ստորագրել է Հայաստանի և Ադրբեջանի սահմանազատման հանձնաժողովների կանոնակարգը վավերացնելու մասին օրենքը
Աջակցիր «Ա1+»-ինՀանրապետության նախագահ Վահագն Խաչատուրյանը հոկտեմբերի 24-ին ստորագրել է «Հայաստանի Հանրապետության և Ադրբեջանի Հանրապետության միջև պետական սահմանի սահմանազատման և սահմանային անվտանգության հարցերով հանձնաժողովի ու Ադրբեջանի Հանրապետության և Հայաստանի Հանրապետության միջև պետական սահմանի սահմանազատման պետական հանձնաժողովի համատեղ գործունեության մասին» կանոնակարգը վավերացնելու մասին» օրենքը:

Поддержи А1+!Президент Республики Армения Ваагн Хачатурян подписал Регламент работ комиссий по делимитации государственной границы между Арменией и Азербайджаном.
Об этом сообщает Аппарат президента РА.
“24 октября президент Республики Ваагн Хачатурян подписал Закон о ратификации Регламента “О совместной деятельности Комиссии по вопросам делимитации государственной границы и пограничной безопасности между Республикой Армения и Азербайджанской Республикой и Государственной комиссии по делимитации государственной границы между Азербайджанской Республикой и Республикой Армения”, - говорится в сообщении.